Wytyczne w sprawie obecności kibiców na meczach LKS-u BARANOWICE

• Wejście kibiców będzie odbywać się wyłącznie bramą od strony ulicy Zgodnej.
  • Na mecz będą mogły wejść maksymalnie 63 osoby.
  • Dostępnych będzie 38 miejsc siedzących, pozostałe miejsca będą stojące.
  • Uczestnicy wydarzenia sportowego będą mieć obowiązek dezynfekcji rąk przy wejściu na obiekt oraz podczas opuszczania go.
  • W trakcie poruszania się po obiekcie wszyscy uczestnicy mają obowiązek trzymania półtorametrowego odstępu od innych oraz zasłania ust i nosa.
  • Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa do czasu zajęcia miejsc na trybunach.
  • Po wejściu na trybuny widzowie mają obowiązek zajęcia co czwartego miejsca. Nie dotyczy to osób z dzieckiem poniżej 13 roku życia, osób niepełnosprawnych oraz osób wspólnie mieszkających.
  • Obiekt należy opuścić w odpowiednich odstępach od innych kibiców, unikając większych grup.
  • Prosimy o stosowanie się do powyższych wytycznych.
  • Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona od godziny 16.00 w bramie obiektu w dniu meczu.
  • Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.
  • Na jedną osobę przysługuje jeden bilet.
  • Bilet normalny 5zł.
  • Kobiety i młodzież wchodzą za darmo.